Přístrojová lymfodrenáž je velmi účinná metoda pro stimulaci proudění lymfy a správné funkce lymfatického systému. Zlepšuje cirkulaci krevního oběhu, snižuje otoky, bolesti a ztuhlost svalů, podporuje prokrvení a vypnutí pokožky a posune každou návštěvu kosmetického salonu na vyšší úroveň relaxace. Navíc představuje výbornou prevenci zdravotních potíží souvisejících se špatnou funkcí lymfatického systému.
Jak přístrojová lymfodrenáž probíhá?
Metoda je prováděna pomocí kompresních lymfatických kalhot, které pracují na principu podtlaku, kde se jednotlivé vzduchové komory nafukují a vyfukují, a tím věrně napodobují stimulaci lymfatického systému s různými druhy intenzity. Lymfatické kalhoty se díky své univerzální velikosti a systému zapínání přizpůsobí každému typu postavy. Nicméně z hygienického hlediska se klientům doporučuje, aby měli s sebou na tuto proceduru dlouhé pohodlné kalhoty, nejlépe legíny k převlečení.
Lymfatické kalhoty nabízíme jako samostatnou službu nebo si je můžete užít v kombinaci s jinou procedurou pro formování postavy, kosmetickým ošetřením pleti nebo některou ze zkrášlujících procedur z naší nabídky služeb.
Lymfatické kalhoty jsou velice vhodnou doplňkovou procedurou podporující a násobící účinky maderoterapie nebo přístrojového formování postavy, jako je například radiofrekvence, vakuová terapie, kavitace a ultrazvuková liposukce, kterou našim klientům také nabízíme.
Co je vlastně lymfatický systém člověka?
Lymfatický systém je nepostradatelnou součástí imunitního systému člověka. Tvoří ho lymfatické cévy (ve kterých koluje lymfa neboli míza) a lymfatické orgány (především lymfatické uzliny, mandle, slezina a brzlík). Složením se lymfa nápadně podobá krevní plazmě. Rozdílem je množství bílkovin, které je v lymfě nižší než v plazmě (krvi). Lymfu si můžete představit jako bezbarvou či nažloutlou tekutinu produkovanou metabolismem buněk a tkání.
Jaké jsou účinky přístrojové lymfodrenáže?
V jakých případech není přístrojová lymfodrenáž vhodná?